PostHeaderIcon نحوه ثبت نام دورهای آنلاین

Longman English Interactive

انگلیسی را در هر زمان و مکانی که می خواهید یادبگیرید

 

نحوه ثبت نام در دروه

پس از انجام تعیین سطح و پرداخت شهریه دوره، یک رمز عبور بنام Access Code در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید با استفاده از آن در کلاس تعیین شده ثبت نام کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که Access Code فقط برای استفاده از یک ترم بوده و فقط یکبار می توان از آن استفاده نمود.

1-    برای ثبت نام باید ابتدا وارد سایت حکیم شوید که آدرس آن در ذیل آمده است :

www.hakimarya.com

 

2-    سپس بر روی کلید  ثبت نام دوره آنلاین   کلیک کنید.

3-    رمز عبور (Access Code) را وارد کنید.

در این حالت از شما پرسیده خواهد شد که آیا قبلا هم ثبت نامی انجام داده اید یا خیر؟

Do You Have a Pearson Education Account?

اگر اولین بار است که ثبت نام انجام می دهید، گزینه No, I Am a New User را انتخاب کنید. در غیر اینصورت اگر در ترم های قبلی نیز شرکت کرده اید، گزینه Yes, Look Me Up را انتخاب کرده و شناسه و رمز عبور قبلی خود را وارد نمایید تا سیستم بصورت اتوماتیک بیشتر فرم های ثبت نامی را تکمیل کند.در این مرحله Access Code راوارد نمایید.

در مرحله بعد در قسمت School Zip or Postal Code پنج رقم صفر 00000 را وارد کرده و نام کشور (Iran) را انتخاب نمایید.جهت ادامه بر روی گزینه NEXT کلیک کنید.

4-    اطلاعات خود را وارد کنید. (برای اولین ثبت نام)سپس اطلاعات مربوط به آموزشگاه را وارد کنید. در این حالت در هر دو قسمت School Name  و Other School Name کلمه Hakim را وارد نمایید.رمز و شناسه خود را ایجاد نمایید.در مرحله بعدی جهت حفاظت از اطلاعات شخصی باید از میان سوالات انتخابی، یکی را انتخاب کرده و به خاطر بسپارید.ورود به برنامه

پس از ایجاد رمز و شناسه، در هر زمان و مکانی که مایل باشید می توانید وارد برنامه شده و در کلاس شرکت نمایید.

برای ورود باید به آدرس www. Hakimarya.comمراجعه نموده و بروروی کلید ورود به کلاس آنلاین کلیک کرده و سپس رمز و شناسه خود را وارد نمایید.توجه:بر روی گزینه Join Your Instructor’s Course کلیک کنید و سپس ID کلاس مربوطه را که آموزشگاه در اختیارتان گذاشته را وارد نمایید و بر روی Submit کلیک کنید.اکنون وارد کلاس خواهید شد.حال اگر وارد بخش Study Plan شوید می توانید برنامه درسی را که استاد شما برایتان تنظیم کرده مشاهده نمایید و طبق آن درس خود را شروع نمایید. هر گاه در کنار گزینه ای حرف N را مشاهده نمایید بدین معنی است که استاد برایتان پیغام گذاشته است.با مراجعه به بخش Gradebook  میتوانید از روند نظارت استاد بر برنامه آموزشی خود آگاه شوید.


لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل با آموزشگاه تماس بگیرید.

آخرين بروز رساني (جمعه, 03 دی 1389 19:13)

 
طراحي سايت - فروشگاه اينترنتي - ميزباني وب و ثبت دامنه
کليه حقوق اين سایت طبق قوانين نرم افزاری متعلق به طراحان وب شاپرک می باشد   (www.shaparakgroup.com)